Yüz Temizleme Ürünü

 

Japonların eşsiz pembesiyle ünlü sakura (kiraz çiçeği) ağacının özlerine yoğun olarak yer veren Thalia Natural Beauty Yüz Temizleme Köpüğü cildinizin temizlenmesine ve arıtılmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-907
₺44,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

 

Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Köpüğü, içeriğindeki zengin gül suyu ve sabun içermeyen özel formülü sayesinde yüzünüzü nazikçe temizler. Yoğun ve kremsi köpük dokusu ve gülün yumuşak notaları sayesinde cildinizde temiz, taze ve arınmış bir his bırakır.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-943
₺44,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

 

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Onarıcı ve Nemlendirici Yüz Temizleme Köpüğü , hassas cildinizi yıpratmadan temizlemek ve kaybettiği nemi geri kazandırmak üzere formüle edilmiştir. %50 aloe vera özsuyu içeriği ve yumuşak köpük dokusuyla cildinizi nemlendirmeye ve gerginliğini azaltmaya  yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-929
₺44,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

 

Her zaman en iyinin ve en yeninin peşinde koşan Thalia Natural Beauty’nin gençler için yarattığı Marshmallow Miselar Serisi ise gençler için harika bir arındırıcı bakım sunuyor. Gözenekleri küçültüyor, gençlerin en büyük sorunlarından olan siyah nokta, sivilce ve akneye dur diyor.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-915
₺44,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

 

Thalia Natural Beauty’nin 40+ grubu için yarattığı Pearl & Peptide Reverse Age Serisi ile olgun ciltler artık daha duru, aydınlık, nemli ve genç olacak. Thalia’nın bu yeni serisi, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı olmak ve cildinizin parlaklığını artırmak için özel olarak formüle edilmiş etkili bir cilt bakım ritüelidir.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-934
₺44,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

 

Her zaman en iyinin ve en yeninin peşinde koşan Thalia Natural Beauty’nin gençler için yarattığı Marshmallow Miselar Serisi’ninürünlerinden biri olan Marshmallow Miselar Su, içeriğindeki gelişmiş temizleme ajanları sayesinde cildinizdeki kiri ve makyajı etkili biçimde ve nazikçe temizliyor.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-912
₺44,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

 

Yoğun gül suyu içeren Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Suyu & Tonik, tek bir adımda yüzünüzü, gözlerinizi ve dudaklarınızı temizler, makyajdan arındırır ve yumuşatır. Ferahlatıcı dokusu cildi canlandırır. Arınan ve beslenen cildiniz pürüzsüzleşir ve duru bir görünüme kavuşur. Özel gül kokusuyla eşsiz bir deneyim sağlar.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-944
₺44,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

Pierre Cardin Face Cleansing Gel 150 ML - Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli

18454
₺12,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

Pierre Cardin Refreshing Tonic 200 ML - Canlandırıcı Yüz Toniği

18450
₺19,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

Pierre Cardin Face Cleansing Milk 200 ML - Nemlendirici Yüz Temizleme Sütü

18451
₺12,99 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

Pierre Cardin 3 In 1 Face Mask 100 ML - 3'ü 1 Arada Yüz Temizleme Peeling Maskesi

19500
₺23,95 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

Okiro Yüz Temizleme Jeli 200Ml.

Gün boyu ciltte biriken kir, yağ ve toksinleri derinlemesine arındırır. Aktif Karbon ile güçlendirilmiş formül, lüks köpüklere dönüşerek cildinize tazelik katar. Kullanım: Günde iki kez, sabah ve akşam İlk Adım olarak uygulayın. Az miktarda jel elinize alın, ılık su ile köpürtün, parmak uçlarıyla hafifçe masaj yapın. Ilık su ile durulayın. Etkili sonuç almak için Okiro  Krem ile beraber kullanınız.

DM869740068332
₺19,90 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

%96 doğal kaynaklı içeriklere sahip Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli'nin, Hyaluronik Asit ve Aloe Vera ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde kirden, makyaj kalıntılarından kurtulun ve sıkılaşmış gözeneklere sahip olun.

3600542333016
₺29,90 KDV Dahil
₺41,95 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü

L'Oreal Paris Değerli Çiçekler Hassas Ciltler için Temizleme Sütü 400ml

36005235422
₺49,90 KDV Dahil
₺53,45 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü
• Gözeneklerden arınan cilt temizlenir, ferahlar ve mat bir görünüm kazanır.
• Cilt gerginlik ve kuruluk hissi olmadan, sağlıklı ve rahat bir görünüme kavuşur.
• Günden güne yumuşar, ferahlar ve güzelleşir.
• ARINDIRIR, GÖZENEKLERİ TEMİZLER, FERAHLATIR
• DEĞERLİ ÇİÇEKLERİN DENGELEYİCİ GÜCÜGül cildi yumuşatır.
• Lotus cildi dengeler ve korur.Şeffaf jel yapısı su ile temas ettiğinde köpük halini alır, cildi kurutmadan ve nazikçe temizler.
• Özel çiçeksi kokusuyla eşsiz bir deneyim sağlar.
120101
₺49,90 KDV Dahil
₺62,00 KDV Dahil
Yüz Temizleme Ürünü
Ferahlatıcı etkisiyle cildi canlandıran L'Oreal Paris Değerli Çiçekler Temizleyici Tonik Normal Cilt ile kir ve pürüzlerden arınmış bir görünüme sahip olabilirsiniz. Lotus ve yasemin özleriyle zenginleştirilen tonik, cildi yumuşatarak yoğun bir rahatlama sunar. Dengeleyici ve arındırıcı etkisiyle cildin doğal görünümüne kavuşmasını sağlar. Gün boyu ferah ve esnek bir cilt için makyajınızı temizledikten sonra yüzünüze nazikçe uygulayabilirsiniz.
232312
₺49,90 KDV Dahil
₺65,00 KDV Dahil
1