Serum ve Bakımlar
Arbutin  içeren yeni formülü ile leke oluşumu tarihe karışıyor. Zamanla yaş alma, yanlış güneşlenme, çevresel faktörlere bağlı oluşabilecek tüm cilt lekelerini önlemeye yardımcı olur. Tüm dünyada en fazla satılan, ödüllü elose Leke serumu ile ışıltılı bir tene kavuşmak hayal değil! elose Leke Giderici Serum pek çok faktöre bağlı oluşmuş ve oluşabilecek lekelerin önüne geçer. Cilt tonunu açar ve cilde duru ve berrak bir görünüm kazandırır. %100 memnuniyet garantilidir. elso Leke Serumu sadece lekeler ile savaşmaz, kuru cilt ve kırışıklık problemleri içinde çözüm sağlar. Cildi 1000 kat daha fazla nemlendirir.
DM8697400512018
₺84,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

Antioksidan etkiye sahip C vitamini; cildinizin donuk ve yorgun görünümünün azalmasına ve ışıldamasına yardımcı olur. %10 yoğunlaştırılmış C vitamini içeriği sayesinde, ince çizgileri doldurarak azaltmaya yardımcı olur. Çevresel faktörler ve yaş almaya bağlı elastikiyet kaybı sonucu oluşan kırışıklıkları hedef alarak ilgili bakım yapar. elose C Vitamini Serumun; formülündeki Hyalüronik Asit aydınlatıcı çözüm sunarken, diğer aktif içeriği ile kırışıklıkların görünümünü azaltır ve canlı bir cilt sunar. elose C Vitamini Serum, C vitamininin gücünü yüksek konsantrasyonda sunarak cildinizi aydınlatmaya ve renk tonunu eşitlemeye yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren cildin görünümündeki olumlu değişimleri hissettirir.

elose C Vitamini Serumu düzenli kullanıldığında sonuç; elastikiyetini kazanmış, zamana meydan okuyan, canlı, pürüzsüz ve renk tonu eşitlenmiş cilt görünümüdür.

DM8697400691706
₺84,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar
elose Güneş Koruma Serumu cildi Güneşin zararlı ışınları olan UVA ve UVB ışınlarından korur.  Yaz ayları ve kış aylarında kullanılabilir. Bileşiminde bulunan organik güneş koruma hammaddeleri sayesinde cilde güneşten tam koruma sağlar. Düzenli kullanıldığında cildin yaşlanmasını önler ve güneş ışınlarının cilde zarar vermesini önlemeye yardımcı olur. Lazer, epilasyon ve peeling uygulanan cilt tipleri güneşten daha çok etkilenir bu nedenle özellikle lazer ve epilasyondan sonra güneş serumu kullanılmalıdır. elose Güneş Koruma Serumu gözenekleri tıkamaz ve yağlandırmaz bu nedenle makyajdan önce güvenle kullanılabilir. Yağlı olmadığı için sivilce yapmaz.  Gerçek SPF 50+ değerindedir. SPF, İngilizce’de Sun Protection Factor demektir ve bu da ürünün koruma miktarını gösterir SPF 50+ Avrupa standartlarında alabileceğimiz en yüksek koruma faktörüdür.
DM8697400672018
₺84,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

Birinci sınıf nemlendirici bir yüz yağıdır. %100 ECOCERT sertifikalı organik kuşburnu çekirdek yağından üretilmiştir. Cildin nemlenmesinde, beslenmesinde ve esnekleşmesinde güçlü bir yardımcıdır. C vitamini ve retinol içerir. Cilt tarafından kolayca emilir edilir. Akne, leke, yıpranmış cilt tiplerinde bakım amaçlı kullanılır. %100 organik, %100 doğal içeriklerle hazırlanan formül. Kimyasal koku, koruyucu ve renklendirici içermez.

Yüz ve tüm vücutta arzu edilen bölgeye kullanılır. Durulanmaz.

DM8697400622018
₺74,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar
Sivilceye eğilimli ciltler için hazırlanan yüz serumu ile daha pürüzsüz ve nemli bir cilt! İçeriğinde bulunan 12 farklı uçuçu yağ ile cildinizi nemlendirir. Sebum dengeleyici özelliği sayesinde özellikle yağlı ciltlerin kullanabileceği yüz serumu günlük bakıma uygundur. Hem gece hem gündüz uygulayabileceğiniz yüz serumu, sivilcelerden ve siyah noktalardan arınmış bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Çay Ağacı yağı cildi kirlerden arındırır.  elose Natural ürünleri %100 doğal hammaddelerle ve %100 saf uçucu yağlar ile formüle edilir. Ürünlerimizin tamamı dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez. Doğa dostudur, vegan kullanımına uygundur ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
8697400680913
₺65,00 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

Dermaderm Sivilce Temizleme Losyonu Nasıl Kullanılır?

Sivilce olan bölge Dermaderm Sivilce giderici Losyon ile temizlenir ve cilt fazla yağdan arındırılır. Sivilce olan bölgeye gece yatmadan krem uygulanır.

8697429000890
₺29,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Pirinç özlü kil maskesi yüzünüzü derinlemesine temizleyerek cildinizin daha aydınlık görünmesine yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

1.2.THA.15600
₺49,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Kilin temizleyici ve arındırıcı özelliği cildinizin ölü derilerden arınması ve yağ kontrolünün sağlanmasında önemli rol oynar.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

1.2.THA.15596
₺49,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Kilin temizleyici ve arındırıcı özelliği cildinizin ölü derilerden arınması ve yağ kontrolünün sağlanmasında önemli rol oynar.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

1.2.THA.15599
₺49,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Kilin temizleyici ve arındırıcı özelliği cildinizin ölü derilerden arınması ve yağ kontrolünün sağlanmasında önemli rol oynar.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

1.2.THA.15598
₺49,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Thalia Kil Özlü Yüz Maskesi, cildinizi derinlemesine temizlerken ölü derilerden arındırılmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

1.2.THA.15595
₺49,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Bu ritüelin altıncı adımı ise Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Uykuda Güzellik Maskesi’dir. Aslında her cilt tipine ve her yaşa uygun olan bu çok özel yüz maskesi, siz uyurken cildinizi maruz kaldığı dış etkenlerden arındırır, yüzde yüz bir temizlik sağlar. Öte yandan da cildinizin kaybettiği nemi ve sıkılığı takviye etmeye yardımcı olur. İçeriğindeki inci tozu (pearl), peptit, hyalüronik asit ve yoğun nemlendiricilerle cildinizin yağ ve su dengesini koruyarak kurumayı önlemeyi hedefler. Cildinizin beslenmesini ve yapılandırılmasını destekler. Ertesi güne iyi dinlenmiş, nemli, canlı ve ışıltılı bir ciltle başlamanızı sağlar.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-936
₺39,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Doğal içeriklerle formüle edilmiş olan ve yüksek besleyici özelliklere sahip Thalia Natural Beauty Coconut Oil Besleyici ve Onarıcı Yüz Maskesi, uygulandığı andan itibaren cildinizin aydınlık ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Maske; Hindistan cevizi özleriyle genel yüz görünümünün canlanmasını desteklerken, shea yağıyla cildinizin nem dengesini düzenliyor.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-939
₺39,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Thalia Sakura Özlü Yaşlanma Karşıtı Yüz Maskesi, gücünü doğanın mucizesi olarak tanımlanan Japonların ünlü sakura (kiraz çiçeği) ağacından alır.

 

THALIA-908
₺39,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

 

Thalia Pembe Greyfurt Özlü Kil Maskesi, cildinizi derinlemesine arındırırken aynı zamanda kilin içeriğinde bulunan mineraller ve pembe greyfurtun içeriğinde bulunan antioksidanlar yardımıyla cildinizi besler ve canlandırır. Özellikle yağlı ve karma ciltlerin kullanımı için idealdir.

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

1.3.THA.17237
₺39,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Thalia Natural Beauty Zeytinyağlı Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Kremi,formülasyonunda yoğun olarak zeytinyağına yer vererek cildinize nefes aldırır, nem dengesini korur ve canlılık hissi verir.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-004
₺49,90 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Yüzde yüz doğal ürünler sunan Thalia Natural Beauty’nin işte böyle bir çözümü var: Cleanser Care – Akne Karşıtı Krem. Bu ürün bir yandan cildinizde akne oluşmasını önlemeye yardımcı olurken, öte yandan hafif formülüyle cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar, doğal içerikleriyle cildinizin PH ve yağ dengesini korur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-016
₺109,00 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Serisi Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu’nda yoğun olarak yer verilen inci tozunda cilt için yararlı pek çok mineral, protein ve 20’den fazla aminoasit bulunuyor. Cilde gençlik ve duruluk katan inci tozu hücreleri yenileyip canlandırıyor, sıkılaştırıp kırışıklıkları azaltıyor.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-933
₺89,00 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici SOS Serum, %90 aloe vera özsuyuna yer vermesiyle dikkat çekiyor, yüz bakımına önem veren hanımların ilgisini hak ediyor.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-927
₺89,00 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

Pierre Cardin Refreshing Tonic 200 ML - Canlandırıcı Yüz Toniği

18450
₺12,99 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar
Garnier Hyaluronik Aloe Jel - Günlük Nemlendirici 50 Ml
Hyaluronik asit ve Aloe vera içeren ve hızlı emilen formülüyle cilde yağlılık hissi vermeden ferahlatır. Jel dokusuyla kolay uygulanır ve cildin susuzluğunu giderir. %96 doğal kaynaklı içerikten oluşurHızlı emilen jel dokusuyla 48 saat* nemlendirir.
• Pürüzsüz ve rahatlamış bir cilt 
• Yağlı his bırakmaz
3600542231978
₺44,95 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

Garnier Hyaluronik Aloe Tonik Ferahlatıcı ve Nemlendirici Vegan Formül 200 ml

3600542367813
₺29,90 KDV Dahil
₺34,95 KDV Dahil
Serum ve Bakımlar

 

Thalia Natural Beauty Aloe Vera Onarıcı ve Nemlendirici Yüz Kremi,içeriğindeki %50 aloe vera özsuyunun su tutma ve nemlendirme özelliğiyle cildinizin her katmanının uzun süre nemli kalmasını sağlar. Cildinizdeki nemsizliğin yarattığı gerilme duygusunu gidermeye yardımcı olur. Cildiniz tarafından anında emilir, cildiniz tazecik ve yumuşacık olur, canlı bir görünüme kavuşur, ışıldar.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

T250
₺99,00 KDV Dahil
1 2 >