Teslimat ve İade

SİPARİŞ İPTAL/İADE

 

Sezon bölümünden satın aldığım ürünü iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Sezon ürünlerimizde iptal yapılmamaktadır. Ancak ürün size ulaştıktan sonra iade işleminizi yapabilirsiniz.

Kampanya bölümünden verdiğim siparişi kampanya süresi sona erdikten sonra iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

Kampanya süresi bitmeden aldığınız ürünü iptal edebilirsiniz. Kampanya süresi bittikten sonra iptal kabul edilmemektedir. Ancak kargonuz size ulaştığı andan itibaren on dört gün içerisinde faturamızın arkasında bulunan iade formunu doldurarak iade adresimiz olan Depo adresine Anaşmalı  Kargomuz ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İadelerin kabulü için ürünü paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak geri yollamanız gerekmektedir. İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri 10 gün içinde tamamlanacak ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta veya SMS  gönderilecektir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta  veya SMS İle yine otomatik olarak gönderilmektedir.

İade etme süresi kaç gündür ?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk on dört gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Modayz.com'a gönderdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları size aittir. Karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansıyor?

Modayz.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İade süresi siparişinizin Karacaoğlan Mahallesi Hasan Basri Demirci Bulvarı 31/1 Kozan/ADANA  adresinde bulunan depomuza ulaşması ile başlar ve 10 gün içerisinde tamamlanır.Kabul edilen iadelerin de ücretleri yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Modayz.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır.

Satın aldığım ürünü iade ettikten sonra, kullandığım kuponlarım hesabıma geri yüklenir mi?

İade edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz kuponlarınız, iadenizin onaylanmasının ardından, 7 gün içerisinde tekrar hesabınıza yüklenmektedir.

Ürünümü iade ettim, kredi kartıma neden eksik para yatırılmış?

Ürününüzü satın alırken kullandığınız kuponlar, iade sürecinde kredi kartı hesabınıza yansımamaktadır. Kuponlarınız siparişinizi iade ettiğinizde Modayz.com hesabınıza geri yüklenmektedir.

Aldığım ürünleri iade etmek istiyorum, hangi adrese gönderebilirim?

İade etmek istediğiniz ürünleri cayma hakkı çerçevesinde iade etmek istiyorsanız teslim aldığınız andan itibaren on dört gün içerisinde paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak göndermeniz gerekmektedir. Kendi özel kutusunda gelen ürünler için de yine kendi özel kutusu içinde gönderilmesi şartı aranır. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren iki yıl içerisinde iade edebilirsiniz.

İade için, faturanın arka yüzünde bulunan iade formunun ürün kodu, iade sebebi ve iade edilecek ürün adedi bölümlerini doldurmanız, iletmek istediğiniz özel bir durum var ise de detay bölümüne yazarak tarih ve ıslak imza ile siparişinizi Anlaşmalı  Kargo ile karşı ödemeli olarak Depo adresine göndermeniz gerekmektedir.

İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri 10 gün içinde tamamlanacak ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta veya SMS gönderilecektir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta veya SMS yine otomatik olarak gönderilmektedir.

Company Name: Modayz BY Arif ECEVİT

ADRES: Karacaoğlan Mahallesi Hasan Basri Demirci Bulvarı 31/1 Kozan/ADANA

Tax Department: Kozan V.D :3240221900

Telephone    Number :0544-789-42-51