Doğal İncir Sütü Sabunu - 150 gr
Doğal İncir Sütü Sabunu - 150 gr

Doğal İncir Sütü Sabunu - 150 gr (THALIA-516)

Marka : Thalia
Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)

 

Thalia Natural Beauty İncir Sütü Sabunu ile saçlarınıza ve cildinize doğanın mucizesini armağan edin!

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

:
Thalia Natural Beauty İncir Sütü Sabunu ile saçlarınıza ve cildinize doğanın mucizesini armağan edin!

Ürün bilgileri:
Thalia Natural Beauty; incirin besleyiciliği, kokusunun tatlılığı ve kremalı sütü arasındaki mükemmel uyumu Akten Kozmetik Laboratuvarı’nda formüle ederek Thalia Natural Beauty İncir Sütü Sabunu’nu yarattı.

İncir ağacının güven veren gövdesine sarılmanın, kocaman yapraklarına dokunmanın ve leziz meyvelerini tatmanın keyfi anlatılmaz yaşanır! Bu keyfin yanı sıra incir ağacı, meyvelerinin sütü aracılığıyla sağlık da sunuyor. İncir sütü, özellikle olgunlaşmadan koparılan incirlerden elde ediliyor; incir ne kadar olgunsa sütü o kadar az oluyor.

Halk arasında incir sütünün siğilleri iyileştirdiği gayet iyi biliniyor ama bu koyu kıvamlı sütün cilt ve saçlar üzerinde başkaca öyle çok etkisi var ki! A, C, E, K vitaminleri ile bakır, demir, magnezyum, potasyum, kalsiyum mineralleri açısından zengin olan incir sütü öncelikle cildi harika bir şekilde nemlendiriyor, cilde tazelik ve canlılık armağan ediyor, ciltteki istenmeyen sebum (cilt yağı) oluşumlarını önlüyor, cildi gerginleştirerek yaşlanma etkilerini azaltıyor. Siğilin yanı sıra ben ve diğer cilt lekelerine, böcek sokmalarına, topuklardaki sertleşme ve çatlaklara iyi geliyor.

İncir sütü, saç dökülmelerini engellemede de son derece yetenekli. Saçların uzamasını destekleyen incir sütü, saçları ağırlaştırmadan nemlendirmeyi de başarıyor. Üstelik saçları pırıl pırıl parlatıyor.

Thalia Natural Beauty İncir Sütü Sabunu, söz ettiğimiz tüm bu faydaları büyük bir başarıyla cildinize ve saçlarınıza taşıyor.

Mis gibi kokusuyla sizi hem mutlu edecek hem de dinlendirecek olan Thalia Natural Beauty İncir Sütü Sabunu’nu tüm aile bireyleri güvenle kullanabilir. Dermatolojik olarak test edilmiş bu sabun sayesinde cildinizin daha saf ve temiz olduğunu hissedeceksiniz.

Teknik detaylar:
Hayvansal yağ, kostik ve parapen gibi insan sağlığına zararlı maddeler içermez. Ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Kullanım şekli:
Thalia Natural Beauty İncir Sütü Sabunu’nu köpürterek yüzünüzü yıkayın, maske şeklinde iki üç dakika beklettikten sonra soğuk suyla durulayın. Banyo sırasında kullanmak isterseniz sıcak suyla köpürtüp tüm vücudunuza ve saçınıza uygulayın. Bir süre bekleyip ılık suyla durulayın