şampuan
Thalia Sarımsak ve Ginseng Özlü Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan formülündeki yoğun sarımsak ve ginseng özleri sayesinde saç köklerini güçlendirir.
THALIA-124
₺54,90 KDV Dahil
şampuan

 

Thalia Ardıç ve Çay Ağacı Yağlı Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan saçlarınızda ve saç derinizde meydana gelen istenmeyen oluşumları giderir.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-123
₺54,90 KDV Dahil
şampuan

 

Thalia Saç Dökülmesine Karşı Etkili Buğday ve Bal Özlü Şampuan kuru, yıpranmış ve boyalı saçların parlaklığını yeniden kazanmasına yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-121
₺54,90 KDV Dahil
şampuan

 

Thalia Doğal Argan Yağlı Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan sahip olduğu dual etki ile saçları nemlendirerek besler ve kontrolsüz kabarıklara engel olur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-125
₺54,90 KDV Dahil
şampuan
İçeriğindeki güçlü ham maddeler ve aktiflerle saç dökülmesine üç unsurla dur diyen eşsiz bir şampuan!
Thalia Natural Beauty Saç Dökülmesine Karşı Etkili Lavanta & Adaçayı Özlü Bitkisel Şampuan bir yandan saç dökülmesini engellerken, öte yandan saç derisinin yağ dengesini koruyarak saçınıza canlılık ve dolgunluk kazandırır.
THALIA-122
₺54,90 KDV Dahil
şampuan

 

 

Isırgan ve At Kestanesi Özlü Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan içindeki yoğun ısırgan ve at kestanesi özleri ile saç köklerini güçlendirir, saçların hızlı uzamasına yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-120
₺54,90 KDV Dahil
şampuan

 

Thalia Saç Dökülmesine Karşı Etkili zeytinyağlı Şampuan formülündeki yoğun Zeytinyağı sayesinde saçlarınızın koparak dökülmesinin önüne geçer.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-127
₺54,90 KDV Dahil
şampuan

 

Thalia Kükürt ve Kırmızı Biber Şampuanı saçlarınızdaki fazla yağlanmanın önüne geçer ve buna bağlı kepek oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-126
₺54,90 KDV Dahil
şampuan

 

İçeriğindeki, eşsiz görünümüyle olduğu kadar saça faydalarıyla da büyüleyen Japon gülü (golden way), hem saçlarınızı güçlendirir hem de pırıl pırıl olmasını sağlar; üstelik saçınızın nem oranını dengeler. Omega-9 yağ asitleri, E vitamini ve bitkisel kolajenler açısından son derece zengin olan kamelya yağı (tsubaki) ise saçlarınızı besleyerek nemlendirir.

 

THALIA-050
₺49,00 KDV Dahil
şampuan
Thalia Natural Beauty Hot Colours Passion Fruit Şampuan, işte çarkıfelek meyvesinin bu gücüyle saçlarınızdaki elektriklenmelerin önüne geçer, saçlarınızı sakinleştirip yumuşacık akmasını sağlar. Gerek çarkıfelek meyvesiyle gerekse diğer bitki ekstreleriyle saçlarınızı besler ve güçlü saç köklerinin oluşumuna yardımcı olur.

Misk ve meyvemsi kokuların enerjisiyle de saçlarınızı canlandırır.
THALIA-057
₺49,00 KDV Dahil
şampuan
Thalia Natural Beauty Fig Dream Dandellion Şampuan, içeriğindeki yoğun karahindiba özleriyle saçlarınızı ferahlatır ve rahatlatır; saç derisi üzerinde oluşabilecek cilt problemlerinin engellenmesini destekler. Daima parlak ve bakımlı, rüya gibi saçlara kavuşmanızı sağlar.

Ürünün en önemli özelliklerinden biri de, sadece Thalia Natural Beauty şampuanlarında bulunan ve Akten Kozmetik Laboratuarı’nda 24 çeşit bitkinin karışımından elde edilen patentliPhytoComplex AHL® isimli bitkisel aktiftir
THALIA-078
₺49,00 KDV Dahil
şampuan
Şarkılara konu olan, kırmızı ve pembe rengiyle şık ve zarif şakayık (peony) çiçeğinin özü, Thalia Natural Beauty Love of Peony Şampuan’ın ana etken maddesini oluşturur. Eskiden bu yana ev ilaçlarında kökleri kullanan bu güzel çiçek, boğaz ağrılarından sinirleri yatıştırmaya kadar pek çok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmıştır.
THALIA-071
₺49,00 KDV Dahil
şampuan

 

Propolis özleri ile güçlendirilmiş , kepek karşıtı bakım şampuanı... Yaşamın doğal enerjisinin içinde akarken, saçlarınız da buna fevkalade bir şekilde uyum sağlasın istemez misiniz? Buna vereceğiniz cevabın “evet” olduğunu biliyoruz; işte Thalia Natural Beauty Birth of Energy Propolis Özlü Şampuan’ımız bu yüzden var!

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-064
₺49,00 KDV Dahil
şampuan

 

Thalia Natural Beauty Antalya Seyahat Seti ile saçlarınız tatilde de Thalia’ya emanet!

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

THALIA-954
₺44,90 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Herbal Onarıcı Canlandırıcı Şampuan

Pierre Cardin Bitkisel Şampuan, Keratin & Provitamin B5 & Vitamin B3 & Vitamin H ve başta Huş Yaprağı, Isırgan Otu, Dulavrat Otu olmak üzere bitkisel kompleks ile zenginleştirilmiş olup saç ve saç derisini nazikçe temizler.

39612
₺19,90 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Herbal Shampoo For All Hair Types 750 ML Bitkisel Şampuan (Tüm Saç Tipleri)

39600
₺19,90 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Protein Therapy Saç Dökülmesine Karşı Koruyucu Şampuan 250 ML

39609
₺15,00 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Aura Botanica Çay Ağacı Özlü Şampuan 360 ML

39602
₺21,99 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Protein Therapy Baobab Özlü Buğday Proteinli Canlandırıcı Saç Bakım Şampuanı 250 ml

39606
₺0,00 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Aura Botanica Isırgan Özlü Şampuan 360 ML

39604
₺19,99 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Aura Botanica Baobab & Hindistan Cevizi Özlü Şampuan 360 ML

39603
₺19,99 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Herbal Shampoo For Dry & Damaged Hair 750 ML Bitkisel Şampuan ( Kuru ve Yıpranmış Saçlar)

39601
₺19,99 KDV Dahil
şampuan

Pierre Cardin Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan 200 ml

39616
₺29,90 KDV Dahil
1 2 >